*** Połączenie podziwu i inspiracji lot do Zdrowie Inne

From Riskan Wiki
Jump to: navigation, search

& bdquo; W moim działaniu, jedno zawsze kieruje do kolejnego bez dużo planowania. opis biura rachunkowego po angielsku (just click the up coming website) prostu pozwól przepływu życie & rdquo.; To & rsquo; s, jak 26-letni weteran US Airways pilot komercyjny, Susan Maule, mówi jej znacznie efektywnego życia. Obecnie pierwszy oficer na transatlantyckich Airbus 330 lotów do Europy i Bliskiego Wschodu, że poleciał ponad 100 innych rodzajów samolotów w jej pracy. Kiedy & rsquo; s na ziemi, jednak opis biura rachunkowego po angielsku pewno ona istnień polecanie miękkie, melodyjne dźwięki z któregokolwiek z jej indiańskich fletów lub zręcznie potrafiący jej kamertony przynieść ciszę i pewność do odbiorcę & rsquo; senergetic ciało. Dla Osoba Maule, związek między tymi dwoma pozornie różnych światów & mdash; latania duże dysze i utrzymywanie uzdrowienie poprzez dźwięk - to prawdziwe.
Niech & rsquo; s począć od latania. Od 1960 & rsquo; s, jej rodzina buduje legendarny samolot pojedynczy silnik Maule () oryginalnie zaprojektowane przez dziadka. Maule Samoloty rozpoczęła się w Michigan, a później przeniósł się do Moultrie, Gruzji, (), gdzie & rsquo; s rodzi się od punktu zaś stanowi dziś pod kierownictwem ojca, ciotki i wuja. Jej przyjaciel i kuzyn są również stroną firmy.
Pani Maule dorastał, otoczony każdym aspekcie działalności z prac do napraw do informacji lotu do samolotów dostarczanie klientom siebie. Jej podstawowy latający lekcja withher ojciec przyszedł w wieku siedmiu lat. Zahipnotyzowany przez piękno świata, powyżej i wobec niej również wspaniałym doświadczeniem wolności w określonej gołym niebem, była skłonny. Na jej 16 urodziny, ona sam w dwunastu różnych samolotów także był licencjonowanym pilotem w wieku 17 lat.
Według Federal Aviation Administration, z prawie 600 tysięcy aktywnych pilotów w Kształtach Zjednoczonych, około sześciu percentare kobiet. Pani Maule jest pewnym z chwila więcej trzy procent, jacy są ATP (Airline transportu Pilot) ocenione oraz z okresu do momentu, jest przyjmowany jako prelegent. & ldquo; Ludzie często pytają mnie o technicznych aspektach latanie samolotem, czy I & rsquo; ve dyskryminowany, bo I & rsquo; jest kobiety, a Także don & rsquo; t naprawdę chce rozmawiać o takie rzeczy. I & rsquo; d raczej podzielić się doświadczeniem stanowienia w powietrzu, widząc sprawy z własnej części. Toż istnieje dla mnie ważne, ponieważ zamienia się postrzeganie może przygotować wszystko z podboju strachu do latania do budowania lepsze życie & rdquo.; Stanowi wówczas słowo, które trzymają swoją pasję do biegania i działającą moc dźwięku sposobów terapii.
Stanowi jakieś pytanie, na jakie Pani Maule jest głównie stosowane: została ona w powietrzu onSeptember 11? & bdquo; Tak, & rdquo; ona recallsquietly. & ldquo; byłem 737 Kapitan odpychając bramę w Odróżnieniu na 8:42 rano, zapisując się do domu, do Baltimore. Jak jechali nad Michigan, wskazałem na pierwszy oficer nasze lotnisko, gdzie nauczyłem się latać. Mój mózg był ciężki pięknych wspomnień z tych wyjątkowych latających doświadczeń. W współczesnym jedynym czasie usłyszeliśmy przez radio, że samolot wpadłem w World Trade Center. Kiedy na ironię, dbał o thedreams i radości ruchu w moim dzieciństwie, kiedy zauważyli tę wiadomość. Więc tak, jakby niewinność tych wszystkich lat dosłownie zasysane prosto z mojego ciała. Nad Ohio, słyszeliśmy porywaczy z United & rsquo; s lot 93 na własnej częstotliwości radiowej. Na wyjściu do Baltimore, mogliśmy sprawdzić Pentagon spalania. Spotykając w grób na 10:11 rano, nasz lot był całą długość imprezy & rdquo.; Wtedy istniał jej ostateczny lot przez trzy tygodnie. Gdy była następna scheduledto latać, to w Nowoczesnym Jorku. World Trade Center wciąż płonął. Nawet jeżeli świat się radykalnie zmienił, została rozwiązana, aby kontynuować lot z podziwem dzieciństwa i ducha, które zwykle ją zainspirował.
Aby becontinued: Obserwuj tę pozycję w innym tygodniu do kraju naszej spraw o osoby Maule. Podczas gdy ona regularnie leci duże dysze do Europy i Naszego Wschodu, shehas również zgromadził prawie 20 lat szkoły i obserwacji w doprowadzeniu healingto innych. Tymczasem, aby zorientować się, że latanie ofthe wpływ wywarło na jej wizji życia, obejrzeć ten film, który trzyma swoje zdjęcia lotnicze z grą i tekstami Susan Graham White, inspirowane przez Kobietę Maule & rsquo; s latające doświadczenia.