*** Połączenie sukcesu i inspiracji lot do Uzdrowienie Inne

From Riskan Wiki
Revision as of 13:43, 30 November 2015 by Karri30G563538 (Talk | contribs)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

& bdquo; W moim działaniu, jedno zawsze prowadzi do drugiego bez dużo planowania. biuro rachunkowe po angielski (mouse click the up coming article) prostu pozwól przepływu życie & rdquo.; To & rsquo; s, jak 26-letni weteran US Airways pilot komercyjny, Susan Maule, wpływa jej bardzo nowego życia. Obecnie pierwszy oficer na transatlantyckich Airbus 330 lotów do Europy i Bliskiego Wschodu, że poleciał ponad 100 różnych rodzajów samolotów w jej karierze. Kiedy & rsquo; s na podłogi, ale może ona stanowić promowanie miękkie, melodyjne dźwięki z jakiegoś spośród jej indiańskich fletów lub zręcznie posiadający jej kamertony przynieść harmonię i pewność do odbiorcę & rsquo; senergetic ciało. Dla Pani Maule, związek między tymi dwoma pozornie różnych światów & mdash; latania duże dysze i pomaganie uzdrowienie poprzez dźwięk - to czyste.
Niech & rsquo; s zacząć od latania. Od 1960 & rsquo; s, jej rodzina buduje legendarny samolot pojedynczy silnik Maule () oryginalnie opracowane przez dziadka. Maule Samoloty zaczęła się w Michigan, a później przeniósł się do Moultrie, Gruzji, (), gdzie & rsquo; s kształtuje się od punktu plus stanowi dzisiaj pod kierownictwem ojca, ciotki i wuja. Jej przyjaciel i kuzyn są również stroną firmy.
Pani Maule dorastał, otoczony każdym aspekcie działalności od produkcji do pielęgnacji do informacji lotu do samolotów dostarczanie klientom siebie. Jej doskonały latający lekcja withher ojciec przyszedł w wieku siedmiu lat. Zahipnotyzowany przez piękno świata, powyżej i pod niej a wspaniałym doświadczeniem wolności w realnej gołym niebem, była uzależniony. Na jej 16 urodziny, ona osobiście w dwunastu różnych samolotów a był licencjonowanym pilotem w wieku 17 lat.
Według Federal Aviation Administration, z prawie 600 tysięcy aktywnych pilotów w Stanach Zjednoczonych, około sześciu percentare biuro rachunkowe po angielski kobiet. Pani Maule stanowi drinku z nieco więcej trzy procent, jacy są ATP (Airline transportu Pilot) ocenione także od czasu do czasu, jest zapraszany jako prelegent. & ldquo; Ludzie często pytają mnie o technicznych aspektach latanie samolotem, czy I & rsquo; ve dyskryminowany, ponieważ I & rsquo; ma kobiety, jednak Także don & rsquo; t naprawdę chce opowiadać o takie prac. I & rsquo; d raczej podzielić się wydarzeniem bycia w powietrzu, widząc pracy z własnej części. Więc stanowi dla mnie ważne, ponieważ zmienia się postrzeganie może skończyć wszystko z podboju strachu do latania do wykonywania szczęśliwsze życie & rdquo.; Istnieje wówczas słowo, które składają swoją skłonność do biegania i leczącą moc dźwięku sposobów terapii.
Stanowi jedyne pytanie, na jakie Pani Maule jest powszechnie stosowane: stała ona w powietrzu onSeptember 11? & bdquo; Tak, & rdquo; ona recallsquietly. & ldquo; byłem 737 Kapitan odpychając bramę z Doświadczenia na 8:42 rano, układając się do domu, do Baltimore. Jak lecieliśmy nad Michigan, wskazałem na ważny oficer nasze lotnisko, gdzie zapoznał się latać. Mój mózg był doskonały wspaniałych wspomnień z obecnych wielkich latających doświadczeń. W tym samym momencie usłyszeliśmy przez radio, że samolot wpadłem w World Trade Center. Jak na ironię, wspominałem o thedreams i radości lotu w moim dzieciństwie, kiedy zrozumieli tę informacja. Toż oczywiście, jakby niewinność tych ludzi lat dosłownie zasysane bezpośrednio z mojego ciała. Nad Ohio, słyszeliśmy porywaczy z United & rsquo; s lot 93 na własnej częstotliwości radiowej. Na przystąpieniu do Baltimore, mogliśmy zauważyć Pentagon spalania. Dotykając w grób na 10:11 rano, nasz lot trwał całą długość imprezy & rdquo.; To stanowił jej ten lot przez trzy tygodnie. Skoro była kolejna scheduledto latać, obecne w Drugim Jorku. World Trade Center wciąż płonął. Nawet jeśli świat się radykalnie zmienił, została rozwiązana, aby kontynuować lot z podziwem dzieciństwa i ducha, które normalnie ją zainspirował.
Aby becontinued: Obserwuj tę lokatę w dalekim tygodniu do kraju naszej spraw o osoby Maule. Podczas gdyby ona regularnie leci duże dysze do Europy i Drogiego Wschodu, shehas również zgromadził prawie 20 lat wiedzy i wprawy w doprowadzeniu healingto innych. Tymczasem, aby zorientować się, że latanie ofthe wpływ wywarło na jej wizji życia, obejrzeć ten obraz, który buduje swoje zdjęcia lotnicze z grą i tekstami Susan Graham White, organizowane przez Kobietę Maule & rsquo; s latające doświadczenia.